Stavte s námi! Zapište se do příběhu lidí
s mentálním handicapem.
Daruj E-cihlu E-shop
  • Můžete nás podpořit i jako tým

    Zajímavou formou podpory je například uspořádání benefiční tomboly na Vašem firemním večírku.

FIREMNÍ DÁRCOVSTVÍ

banner-FIREMNI-DARCOVSTVI

Nabízíme firmám spolupráci ve formě partnerství, ať už na AKCI CIHLA nebo jiných doprovodných projektech, díky kterým můžete mít přímý podíl na pozitivních změnách ve společnosti a naplňovat principy odpovědné podnikání. podrobnější informace ke stažení ZDE.

Spolupráce na charitativních projektech má kladný vliv na zaměstnance, klienty i obchodní partnery, zdůrazňuje hodnoty, které Vaše společnost zastává.

Jako partnerovi Vám nabízíme široké možnosti propagace i další spolupráce.

 

Ecihla pro firmy

Nejrychlejší cestou, jak přispět na sbírkové konto AKCE CIHLA je ON-LINE dárcovství. Virtuální cihla nic neváží a můžete si ZDE jednu pořídit za 60 vteřin. Zakoupením firemní mega Ecihly za 10.000 Kč, pomůžete uhradit měsíc přímé pěče jednoho terénního pracovníka pro 5 klientů s mentálním postižením, kteří se již přesunuli do svých pronajatých bytů. Po obdržení příspěvku Vám zašleme potvrzení o daru.

FIREMNÍ DOBROVOLNICTVÍ

Dokážeme zprostředkovat zapojení Vašich zaměstnanců do dobrovolnické činnosti. podrobné informace ke stažení v pdf ZDE.

DAR

Darujte finanční částku nebo věcný dar dle Vašeho uvážení, přispějte na dobrou věc a zároveň získejte možnost, jak si snížit daňový základ.

Vzor darovací smlouvy Vám zašleme na vyžádání.

SPONZOROVÁNÍ - REKLAMA A PROPAGACE

Chcete být vidět a být spojování s každoročně pořádnou celorepublikovou sbírkou AKCE CIHLA a podpořit tak i několik neziskových organizací a jejich projekty? Neváhejte se obrátit na naše kolegy z fundraisingu.

Vzor darovací smlouvy Vám zašleme na vyžádání.

SMĚNNÁ NEBOLI BARTEROVÁ SMLOUVA

Darujte nám Vaši službu nebo produkt (věcný dar) a získejte možnost propagace v rámci celostátní veřejné sbírky AKCE CIHLA.

FIREMNÍ FONDY

Určete si částku, kterou si Vaše firma ročně vyčlení na pomoc pro Portus Praha, AKCI CIHLA nebo naše další projekty. Určete si, na co konkrétně chcete přispívat.

PŘÍSPĚVEK Z PRODANÉHO VÝROBKU NEBO PRODUKTU

Věnujete určitou částku z každého prodaného výrobku či služby. Ať už v kamenném obchodě, v obchodě internetovém či na prodejní akci.

ZAMĚSTNANECKÉ SBÍRKY A FIREMNÍ OSLAVY

Dejte možnost svým zaměstnancům rozhodnout se, na jaký projekt chtějí přispět.

Dejte oslavenci prostor nepřijímat na narozeninové oslavě klasické dárky ale pouze finanční příspěvky určené na konkrétní projekt.

POMOC JAKO FIREMNÍ CSR

Umožněte zaměstnancům přispívat trvalým příkazem ve Vaší mzdové účtárně. Motivováni mohou být tím, že vedení firmy jejich příspěvek navýší nebo tím, že samo přispívá.