Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
  • Studio DVA divadlo

    od 21 VZHŮRU DO DIVOČINY, hrají: Jana Krausová, Karel Roden a Kristýna Badinková Nováková

  • Cirkus TeTy

    TeTy tentokrát na zemi představí základy žonglování a trochu párové pozemní akrobacie 

9. ročník benefičního Open Air festivalu, Slapy č. 74 20. 7. 2019 od 10 do 24

CIHLAFEST 2019

ON-LINE PŘEDPRODEJ  - končí 18.7.2019 - platby, které nepřijdou na účet do 19.7.2019, budou řešeny až následující týden a vstupenky nebudou vystaveny.

Vstupenky si můžete PO DOHODĚ zakoupit v Chráněném bydlení Slapy č. 74

kontakt: Hana Matoušková, tel.:727977433

po dohodě masopustova@portus.cz, 773920998 také na Uruguayská 5, Praha 2 

ZTP - vstup zdarma

ZTP-p - vstup zdarma s doprovodem

Od rána se mohou návštěvníci CIHLAFESTU bavit, tvořit a hojně se občerstvovat. Celý den pak hrají na venkovních scénách divadla, kapely a pro neposedné děti i dospělé jsou připraveny různé workshopy. Letní benefiční festival vrcholí vždy večerním představením a letos to bude Vzhůru do divočiny. Jindřich a Alice (v podání Karla Rodena, Jany Krausové a v roli Diany se představí Kristýna Badinková Nováková ) se výletem do přírody, pokusí oživit svůj šestadvacetiletý vztah.

Festival se koná v zahradách Chráněného bydlení Fara v obci Slapy. Již od desíti hodin se bude tvořit ve výtvarných dílnách, pro návštěvníky je také po celý den k dispozici příjemné zahradní občerstvení, dětský koutek a zahradní bazének. Po náročném dni je možné přespat ve stanovém městečku.

CIHLAFEST je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu benefiční sbírkové kampaně AKCE CIHLA pomáhající lidem s mentálním postižením na jejich cestě k důstojnějšímu a smysluplnějšímu životu.

 

FLASH MOB NA DOMÁCÍ PŮDĚ - tanečníci přidejte se k nám !

20.7.2019 v 17:00hod!!! TANEČNÍCI FLASH MOB - na vědomost se dává, že repríza FLASH MOB bude na domácí půdě na CIHLAFESTU na Slapech. Uvidíte taneční vystoupení Tiditade v plné sestavě a hned po něm si zopakujeme FLASH MOB! Přidejte se k nám....

PREZENTUJTE NA CIHLAFESTU SVÉ DÍLNY

Máte li nějaké kreativní dílny a chuť a čas přijet s nimi na Slapy budeme velmi potěšeni. Můžete spojit i s prodejem vašich výrobků. Neziskovým organizacím neúčtujeme žádné poplatky.

kontakt: masopustova@portus.cz, 773920998

Program 2019 - změna programu vyhrazena

ZMĚNA PROGRAMU - Festival zahájí klienti Chráněného bydlení Fara a jejich FARABAND

10:00 Faraband (koncert) Muzicírování klientů Chráněného bydlení Fara

11:00  SACRA CIRCUS (Cihlorevue - clownerie pro děti každého věku) BRICK CIRK" "Budiž CIHLA! A byla cihla a byl clown a... ... a spadla první a druhá a třetí a čtvrtá a... ... a možná padají šťastně až dodnes, pokud nezemřeli. Kdo nevěří ať tam běží!" Cihlu můžeme společně vrtat, lámat, stavět, házet, vařit, kousat, drtit, mlít, telefonovat s ní, obdivovat ji, tančit s ní, číst si ji a... Klaun cihlu nese a chce vzít i další, ale není je schopen všechny pobrat.

12:00 Cirkus TeTy (pozemní akrobacie) "Tety na zemi" Visuté TeTy tentokrát na zemi představí základy žonglování a trochu párové pozemní akrobacie – pro děti i dospělé.

12:15  Cirkus TeTy a SACRA CIRKUS (workshop) párová pozemní akrobacie, žonglování a balancování pro děti i dospělé                

13:00  Slampoetry show (Exhibice) Poezie okamžiku. Poezie naživo. Poezie vs. Show.

13:45  Divadlo Bořivoj (pohádka) „ Dva kašpaři“ Kašpaří groteska v pár dnech

14:15  Louka Band (koncert) Elektrické písničky, improvizace a taneční rytmus, psychedelické spojení rocku a folku.

15:15  Blázni.cz (Hravé písničky pro děti a dospělé) “Blázni dětem“ Hravé písničky pro děti a dospělé z autorské díly umělecké skupiny Blázni.cz

16:15  Filtr (koncert) Kapelujeme na vás Petr Jediný Novotný & Filip Votava - Obývákový pop. Výhradně autorské písničky o nás i o vás pro celou (i neúplnou) rodinu.

17:00  TiDiTaDe (Hudba a tanec západní Afriky) Skvělé tanečnice, drní bubeníci a několik metrů krychlových afrických bubnů. Nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná taneční kapela.

17:45  FlashMob AKCE CIHLA (tanec) Tančíme za zbourání bariér, zdí a izolace lidí s mentálním postižením.

18:00  Amatérský divadelní spolek Riyo (autorské divadlo) „Bez sítka alias mladí a neklidní prýští“ Pásmo skečů, scének, písní

19:00 Dobrovyly (Lidové písničky v mnohohlasých úpravách) „Tralalom“

20:00 LSD - lidové spontánní divadlo (Pohádka a autorské scénky pro děti i dospělé) „Kaleido skop“

21:00 Studio DVA divadlo (divadlo) „Vzhůru do Divočiny „ Příběh manželů Alice a Jindřicha, které jste si oblíbili v komedii Sex pro pokročilé, pokračuje. (Karel Roden, Jana Krausová, Kristyna Nováková Badinková)

 

Sledujte nás facebook.com/AkceCihla

Hlavní koordinátor festivalu: Lucie Masopustová, masopustova@portus.cz nebo 773 920 998

 

jak se k nám dostanete

Ze Smíchovského nádraží

- linkou 361 do zastávky - SLAPY, Jednota

- linkou 390 do zastávky - Slapy, Motorest