Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
 • Charitativní utkání týmů Sklepovští sršáni a Františkánští lvi

  28.2. na veřejném bruslišti Na Františku se utkají dva týmy známých moderátorů, divadelníků, režisérů, novinářů a dalších osobností. Turnaj bude věnován k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA.

 • Bruslení S CIHLOU

  28. 2. od 17:00 si přijďte společně zabruslit s AKCÍ CIHLA, během večera předvedou své jízdy i krasobruslařky z oddílu SKK Sparta

 • Podporují nás

  Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Ručně malované sbírkové kasičky AKCE CIHLA

Máme nové sbírkové kasičky a hledáme pro ně umístění ve veřejném, navštěvovaném prostoru. Příspěvek na konto AKCE CIHLA bude použitý na zlepšeni sociálních služeb, které pomáhají najít lidem s mentálním postižením práci. Plánujeme přesunout Sociálně terapeutickou dílnu Slapy do samostatného objektu a rozšíření sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHĚM o nové bistro s kavárnou. 

V současné době máme dvě startovací kasičky a budeme rádi za Vaši pomoc 

 1. S pořízením dalších kasiček, které necháme výtvarně ztvárnit. Kasičku nám můžete zakoupit a zaslat na adresu: Portus Praha, Uruguayská 5, 120 00 Praha 2. Rádi Vám vystavíme darovací smlouvu. Odkaz na kasičky ZDE 
 1. S umístěním benefičních kasiček. Vhodné jsou prostory, kde je pravidelně hodně lidí s touhou pomáhat. Umístění může být v jednom prostoru na delší dobu nebo na jednorázových akcích. Ke kasičkám dodáváme stojánek s informačními materiály. 

Vše ohledně kasiček s Vámi vyřídí Soňa Cimalová, mail: cihlavakci@portus.cz, tel.: 731 477 588