Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
  • Charitativní utkání týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi, komentátor zápasu Tomáš Matonoha

    28.2. na veřejném bruslišti Na Františku se utkají dva týmy známých moderátorů, divadelníků, režisérů, novinářů a dalších osobností. Turnaj bude věnován k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA.

  • Bruslení S CIHLOU - večerem Vás provedou Nicol Prosová a Tomáš Vaněk

    28. 2. od 17:00 si přijďte společně zabruslit s AKCÍ CIHLA, během večera předvedou své jízdy i krasobruslařky z oddílu SK Sparta

  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Dárky za dary

Slosovací soutěž "Dárky za dary" začíná od 30.6.2018 v divadle ABC. Soutěž je určena všem lidem, kteří podpoří AKCI CIHLA zakoupením benefičního předmětu nebo návštěvou benefiční akce a svůj zájem o zařazení do soutěže potvrdí svým souhlasem. Začátek soutěže 30.6.2018, konec není časově omezený.

Pravidla soutěže:

Do slosování mohou být zařazeni pouze drobní dárci, kteří přispěli na konto AKCE CIHLA a vyplnili přihlášku do soutěže. Slosování probíhá v rámci doprovodného programu AKCE CIHLA na vybraných akcích. V době kdy se akce nekonají bude slosování probíhat minimálně jednou za 3 měsíce. Výherce z řad dárců bude vylosován maximálně jednou za jeden příspěvek. O připravovaném losování budou dárci informováni prostřednictvím mailu a Facebooku. O výsledcích losování budou informováni prostřednictvím mailu, Facebooku, případní výherci, kteří zanechají pouze telefonický kontakt budou informováni o jejich výhře telefonicky. 

Data účastníků soutěže zpracováváme se zásadami GDPR