Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
  • Charitativní utkání týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi, komentátor zápasu Tomáš Matonoha

    28.2. na veřejném bruslišti Na Františku se utkají dva týmy známých moderátorů, divadelníků, režisérů, novinářů a dalších osobností. Turnaj bude věnován k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA.

  • Bruslení S CIHLOU - večerem Vás provedou Nicol Prosová a Tomáš Vaněk

    28. 2. od 17:00 si přijďte společně zabruslit s AKCÍ CIHLA, během večera předvedou své jízdy i krasobruslařky z oddílu SK Sparta

  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Bruslení S CIHLOU

Ve čtvrtek 28. 2. pořádáme k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA společné bruslení s CIHLOU na veřejném kluzišti Na Františku. Přijďte

Návštěvníci se mohou těšit na veřejné bruslení, školičku bruselní, různé soutěže, tombolu a face-painting. Během večera vystoupí děti různých věkových kategorií z krasobruslařské školy SK Krasobruslení Sparta z.s. a předvedou své závodní jízdy. Podvečerním bruslením vás budou provázet herec Tomáš Vaněk a moderátorka TV Prima Nicol Prosová.

Vyvrcholením celé benefiční akce bude NFL - Národní Františkánská liga - hokejový zápas týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi. Oba týmy se skládají ze sportovních moderátorů, žurnalistů, režisérů, novinářů, divadelníků a spisovatelů. Diváci uvidí Roberta Zárubu a syna Viktora Zárubu, Matěje FormanaJana PrušinovskéhoOndřeje ZimuPetra SkočdopoleMarka Šálka a další hráče.   

Vstupenky jsou i v předprodeji na našem webu. Chcete li nám přispět k narozeninám více zakupte si dárkovou vstupenku se zážitkem. Pořízením vstupenky dáte AKCI CIHLA svůj dárek sppolečně s hokejovými týmy. Mezi vstupenkami najdete možnost vstupenek s podepsaným pukem nebo cihlou, s fotkou s jednotlivými hráči nebo týmem a také vstupenku s místem na střídačce s hokejovým týmem.

Pro obyvatele Prahy 1 zvýhodněné vstupné na základě registrace děti zdarma, dospělí 30 Kč - registrace ZDE registrace pro Prahu 1 .

Výtěžek ze vstupného bude použitý na dostavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM a vybudování nového objektu vhodného pro terapeutickou dílnu a chráněné byty.