Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

  • CIHLAFEST 2019

    V sobotu 20. 7. v Chráněném bydlení Fara, Slapy č. 74.

    Od 21 "Vzhůru do divočiny" v hlavních rolích Karel Roden a Jana Krausová.

20. ročník pouliční sbírky odstartuje 29.4. Na Příkopech

Již 20 let stavíme pro dobrou věc!

Slavnostní zahájení 20. ročníku celostátní sbírkové kampaně AKCE CIHLA proběhne v Praze dne 29.4. od 15.45 na rohu ulic Na Příkopě a Havířská. 

Zahájit jubilejní ročník sbírky přijdou herečka Simona Stašová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený a herec Tomáš Vaněk, kteří jsou zároveň patrony sbírky. 

AKCE CIHLA již 20 let podporuje moderní sociální služby pro lidi s mentálním postižením. Z výtěžků sbírky jsme postavili přes pětatřicet objektů, v kterých našli lidé s mentálním postižením domov nebo práci. Jelikož je den zahájení sbírky i Mezinárodním dnem tance, uskuteční se společně ve spolupráci s tanečníky ze skupiny TiDiTaDe společný FlashMobTiDiTaDe jsou mistři západoafrického tance a hudby, kteří budou tančit společně s příznivci sbírkové kampaně AKCE CIHLA, zaměstnanci a klienty.  Nenápadný sraz všech tanečníků je v 15.45.  

Tančete s námi za zbourání bariér, zdí a izolace lidí s mentálním postižením. Nejde o to tančit bezchybně, ale o to se pobavit a podpořit tak dobrou věc!  Společné tréninky se konají v kanceláři Portus Praha, Uruguayská 5, Praha 2 a to 29.3. a 26.4. od 10.30. do 11.30 nebo od 17.00 do 18.00 - kapacita prostoru je omezena a proto prosím o potvrzení účasti na tréninku u Lucie Masopustové.

Dejte dohromady skupinku alespoň 3 lidí a objednejte si secvičnou dle vlastního termínu. Určitě se domluvíme.

Kontakt: Lucie Masopustová, cihlari@portus.cz, 773 920 998, akcecihla.cz 

 
Den zahájení sbírky je i Mezinárodním dnem tance. 
My budeme tančit za zbourání bariér, zdí a izolace lidí s mentálním postižením.