Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Daruj E-cihlu E-shop
  • přispějte online

    Vyberte si konkrétní projekt a pomozte ho realizovat

AKCE CIHLA ONLINE

Vyberte si projekt pro svůj dobročinný dar formou E-cihly a klikněte na tlačítko přispět nebo přispějte převodem na sbírkový účet 2300 948 468/2010 jako v.s. uveďte číslo projektu - např. 05, 08 apod.                                     Darovat bez výběru projektu můžete na DARUJ E-CIHLU.

Projekty

Arkadie

Region: Ústecký kraj, okres Teplice

Cíl sbírky: Vybavení terapeutické zahrady (altán, stůl, záhony atd.) u denního stacionáře v Krupce. Rekolaudace, nezbytné stavební úpravy, dovybavení rukodělných dílen pro více než 20 osob s hendikepem v Teplicích.

Variabilní symbol: AC01

Benediktus

Region: Kraj Vysočina, okres Havlíčkův Brod

Cíl sbírky: Vytvořit 4 nová místa chráněného bydlení pro osoby s mentálním postižením. Budovu, co máme, potřebujeme zbourat, postavit novou, vybavit, zařídit, nastěhovat zájemce.

Variabilní symbol: AC02

Centrum LADA

Region: Kraj Vysočina, okres Pelhřimov

Cíl sbírky: Do nově vysázeného ovocného sadu dostupného i veřejnosti, bychom rádi umístili venkovní posezení. Místo propojuje naše klienty s mentálním a kombinovaným postižením s místními obyvateli. Podpora osobní asistence.

Variabilní symbol: AC03

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

Region: Středočeský kraj, okres Kolín

Cíl sbírky: V rámci projektu AKCE CIHLA sbíráme na rekonstrukci a vybavení budovy v Čáslavi, kde bydlí naši klienti. Staráme se zde o lidi s těžkým mentálním postižením a autismem. Když se podaří získat menší částku peněz, zrekonstruujeme služby uvnitř.

Variabilní symbol: AC04

Charita Prostějov

Region: Olomoucký kraj, okres Prostějov

Cíl sbírky: Plánujeme rekonstrukci objektu, kde chceme zbudovat nové volnočasové dílny pro lidi s mentálním postižením v rámci Charitního centra Marta. V plánu je i kompletní revitalizace zahrady s možností snadného pohybu vozíčkářů.

Variabilní symbol: AC05

Ledovec

Region: Plzeňský kraj, okres Plzeň-sever

Cíl sbírky: Pomáháme lidem s duševním onemocněním a rádi bychom pořídili osobní vůz pro terénní tým sociální služby, Sociální rehabilitace při Ledovci. Tato služba zajišťuje podporu našim klientům v celém Plzeňském kraji. V plánu máme i vybavení bytů v Chráněném bydlení.

Variabilní symbol: AC06

Portus Praha

Region: Praha a Středočeký kraj - Praha západ

Cíl sbírky: Z výtěžku budeme zajišťovat izolaci a odvlhčení Chráněného bydlení Na Vyhlídce v obci Slapy nad Vltavou. Objekt byl postaven v roce 2008 a je ideálně řešen pro samostatnější klienty, jelikož mají na pokoji také vlastní kuchyňský kout. 

Variabilní symbol: AC07

Rytmus Střední Čechy

Region: Středočeský kraj, okres Benešov

Cíl sbírky: Auto pro terénní službu. Pomáháme lidem se zdravotním postižením žít běžný život. Jako terénní služba potřebujeme být pro naše klienty dostupní, poskytnout jim potřebnou podporu v domácnosti nebo jinde v terénu přesně tak, jak potřebují.

Variabilní symbol: AC08