Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
 • Charitativní utkání týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi, komentátor zápasu Tomáš Matonoha

  28.2. na veřejném bruslišti Na Františku se utkají dva týmy známých moderátorů, divadelníků, režisérů, novinářů a dalších osobností. Turnaj bude věnován k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA.

 • Bruslení S CIHLOU - večerem Vás provedou Nicol Prosová a Tomáš Vaněk

  28. 2. od 17:00 si přijďte společně zabruslit s AKCÍ CIHLA, během večera předvedou své jízdy i krasobruslařky z oddílu SK Sparta

 • Podporují nás

  Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

BRUSLÍME V TOM SPOLEČNĚ

Ve čtvrtek 28. 2. pořádáme k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA společné bruslení s CIHLOU na veřejném kluzišti Na Františku. Přijďte

Návštěvníci se mohou těšit na veřejné bruslení, školičku bruselní, různé soutěže, tombolu a face-painting. Během večera vystoupí děti různých věkových kategorií z krasobruslařské školy SK Krasobruslení Sparta z.s. a předvedou své závodní jízdy. Podvečerním bruslením vás budou provázet herec Tomáš Vaněk a moderátorka TV Prima Nicol Prosová.

Vyvrcholením celé benefiční akce bude NFL - národní Františkánská liga - hokejový zápas týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi. Oba týmy se skládají ze sportovních moderátorů, žurnalistů, režisérů, novinářů, divadelníků a spisovatelů. Diváci uvidí Roberta Zárubu a syna Viktora Zárubu, Matěje Formana, Jana Prušinovského, Ondřeje ZimuPetra Skočdopole, Marka Šálka a další hráče. 

Vstupenky jsou i v předprodeji na našem webu. Chcete li nám přispět k narozeninám více zakupte si dárkovou vstupenku se zážitkem. Pořízením vstupenky dáte AKCI CIHLA svůj dárek sppolečně s hokejovými týmy. Mezi vstupenkami najdete možnost vstupenek s podepsaným pukem nebo cihlou, s fotkou s jednotlivými hráči nebo týmem a také vstupenku s místem na střídačce s hokejovým týmem.

Výtěžek ze vstupného bude použitý na dostavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM a vybudování nového objektu vhodného pro terapeutickou dílnu a chráněné byty.

Pro obyvatele Prahy 1 zvýhodněné vstupné na základě registrace děti zdarma, dospělí 30 Kč - registrace ZDE registrace pro Prahu 1 .

Bruslení s CIHLOU program

Bruslení S CIHLOU navazuje na veřejné bruslení 15.30-17.00, kde se můžete rozjezdit a pak pokračovat v oslavách AKCE CIHLA. Budete li mít vstupenku z veřejného bruslení ze dne 28.2.2019, můžete zůstat na program zdarma.

 • 17:00 soutěže, facepainting
 • 17:30 vyjíždíme na led, školička pro začátečníky, v průběhu večera krátké vstupy s vystoupení krasobruslařské školy SK Krasobruslení Sparta
 • 19:30 benefiční hokejový turnaj NFL - Národní fran tiškánská liga - Sklepovští sršáni a Čeští lvi 

 

NFL - národní Františkánská liga - hokejový zápas týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi. Oba týmy se skládají ze sportovních moderátorů, žurnalistů, režisérů, novinářů, divadelníků a spisovatelů. Diváci uvidí Roberta Zárubu a syna Viktora Zárubu, Matěje Formana, Jana Prušinovského, Ondřeje ZimuPetra Skočdopole, Marka Šálka a další hráče. 

změna programu vyhrazena