Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
Klikni a daruj
  • Charitativní utkání týmů Sklepovští sršáni a Čeští lvi, komentátor zápasu Tomáš Matonoha

    28.2. na veřejném bruslišti Na Františku se utkají dva týmy známých moderátorů, divadelníků, režisérů, novinářů a dalších osobností. Turnaj bude věnován k dvacátým narozeninám AKCE CIHLA.

  • Bruslení S CIHLOU - večerem Vás provedou Nicol Prosová a Tomáš Vaněk

    28. 2. od 17:00 si přijďte společně zabruslit s AKCÍ CIHLA, během večera předvedou své jízdy i krasobruslařky z oddílu SK Sparta

  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Sleva od Buřinky

Buřinka podporuje Akci cihla – získejte k novému stavebnímu spoření slevu 500 Kč

Buřinka se připojuje k celostátní benefiční sbírce AKCE CIHLA. Každý, kdo si v období od 1. 5. 2018 do 31. 12. 2018 zakoupí cihlu (elektronicky na těchto webových stránkách nebo fyzicky na prodejním stánku), obdrží poukázku na slevu ve výši 500 Kč.

Tu může následně využít do konce roku 2018 při uzavření nové smlouvy o stavebním spoření. Bližší podmínky o akci Buřinky naleznete na www.burinka.cz/akcecihla.

Ke každé Ecihle dostanete automaticky jednu poukázku, i když je Ecihle větší hodnoty, jelikož předpokládáme, že jste se rozhodli přispět větším obnosem.

Máte-li zájem získat více poukázek na slevu na stavební spoření v rámci jedné Ecihly, můžete zakoupit cihlu v odpovídající hodnotě (např. 1500 Kč = max. 10 poukázek na na slevu na stavební spoření) a poté napsat tento požadavek na e-mail akce.cihla(zavinac)portus.cz, kolik poukázek si přejete. Při kontaktu prosím uvádějte Váš variabilní symbol.