Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Využití výtěžků

AKCE CIHLA 2012

VÝTĚŽEK AKCE CIHLA 2012 bude použit k zahájení výstavby potravinářské dílny na výrobu nakládaných sýrů a utopenců v Davli, kde najdou pracovní uplatnění lidé s handicapem. Stavbu plánujeme zahájit na přelomu srpna a září 2012, jeho dokončení pak na červen 2013.

AKCE CIHLA 2011

VÝTĚŽEK AKCE CIHLA 2011 byl věnován na přípravu projektové dokumentace k výstavbě nového objektu. Ve výběrovém řízení na architektonické řešení stavby jsme se nakonec rozhodli pro návrh studia MMM Architekti.

AKCE CIHLA 2010

Z VÝTĚŽKU AKCE CIHLA 2010 byl zakoupen pozemek v obci Davle, na kterém chceme vystavět novou potravinářskou dílnu, kam chceme přesunout a rozšířit stávající produkci nakládaných sýrů a utopenců vyráběných v sociálně terapeutické dílně na Slapech. Součástí objektu bude také malý obchod s našimi výrobky a rychlé občerstvení.

11 LET EXISTENCE AKCE CIHLA

Za dobu 11 let pořádání sbírky Akce cihla se nám podařilo vybudovat dva objekty chráněného bydlení (celkem pro 19 klientů) s celoročním provozem, dvě tréninkové garsonky, pracovní centrum a sociálně - terapeutickou dílnu v obci Slapy nad Vltavou.

E-CIHLA

Chvíli strpení...

Zakoupením e-cihly podpoříte netradiční způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti.

Prosíme zkontrolujte a potvrďte zadané údaje.

Po potvrzení budete přesměrováni na online platební bránu.

Po potvrzení vám zobrazíme údaje potřebné k realizaci bankovního převodu.

Vybraná částka
E-mail
Způsob platby

Platba kartou

Platba převodem

Děkujeme