Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Využití výtěžků

AKCE CIHLA 2012

VÝTĚŽEK AKCE CIHLA 2012 bude použit k zahájení výstavby potravinářské dílny na výrobu nakládaných sýrů a utopenců v Davli, kde najdou pracovní uplatnění lidé s handicapem. Stavbu plánujeme zahájit na přelomu srpna a září 2012, jeho dokončení pak na červen 2013.

AKCE CIHLA 2011

VÝTĚŽEK AKCE CIHLA 2011 byl věnován na přípravu projektové dokumentace k výstavbě nového objektu. Ve výběrovém řízení na architektonické řešení stavby jsme se nakonec rozhodli pro návrh studia MMM Architekti.

AKCE CIHLA 2010

Z VÝTĚŽKU AKCE CIHLA 2010 byl zakoupen pozemek v obci Davle, na kterém chceme vystavět novou potravinářskou dílnu, kam chceme přesunout a rozšířit stávající produkci nakládaných sýrů a utopenců vyráběných v sociálně terapeutické dílně na Slapech. Součástí objektu bude také malý obchod s našimi výrobky a rychlé občerstvení.

11 LET EXISTENCE AKCE CIHLA

Za dobu 11 let pořádání sbírky Akce cihla se nám podařilo vybudovat dva objekty chráněného bydlení (celkem pro 19 klientů) s celoročním provozem, dvě tréninkové garsonky, pracovní centrum a sociálně - terapeutickou dílnu v obci Slapy nad Vltavou.

AKCE CIHLA – STAVEBNÍ SPOŘENÍ S PRÉMIÍ 500 KČ

Zakoupením e-cihly podpoříte netradiční způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek letošní sbírky bude využitý především na opravu střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Při zakoupení e-cihly v minimální hodnotě 150 Kč vám zašleme e-mailem dárkovou poukázku na slevu 500 Kč, kterou můžete uplatnit při uzavření stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny (platnost od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017 v kterékoliv pobočce SSČS). Více podrobností k uzavření stavebního spoření najdete na webových stránkách Stavební spořitelny České spořitelny.

Máte-li zájem získat více poukázek na slevu na stavební spoření, můžete zakoupit cihlu v odpovídající hodnotě (např. 1500 Kč = 10 poukázek na na slevu na stavební spoření) a poté napsat na e-mail musilkova(zavinac)portus.cz, kolik poukázek si přejete.

E-CIHLA