Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

FIREMNÍ DÁRCOVSTVÍ

Nabízíme firmám spolupráci ve formě partnerství, ať už na AKCI CIHLA nebo jiných doprovodných projektech, díky kterým můžete mít přímý podíl na pozitivních změnách ve společnosti a naplňovat principy odpovědné podnikání

Spolupráce na charitativních projektech má kladný vliv na zaměstnance, klienty i obchodní partnery, zdůrazňuje hodnoty, které Vaše společnost zastává.

Jako partnerovi Vám nabízíme široké možnosti propagace i další spolupráce.

Neváhejte se obrátit na naše kolegy z fundraisingu, kteří Vám pomohou vybrat nejvhodnější formu podpory:

Hlavní fundraiser, Jana Sováková, sovakova(zavináč)portus.cz, 608 888 194

FIREMNÍ DOBROVOLNICTVÍ

Dokážeme zprostředkovat zapojení Vašich zaměstnanců do dobrovolnické činnosti.

DAR

Darujte finanční částku nebo věcný dar dle Vašeho uvážení, přispějte na dobrou věc a zároveň získejte možnost, jak si snížit daňový základ.

Vzor darovací smlouvy Vám zašleme na vyžádání.

SPONZOROVÁNÍ - REKLAMA A PROPAGACE

Chcete být vidět a být spojování s každoročně pořádnou celorepublikovou sbírkou AKCE CIHLA a podpořit tak i několik neziskových organizací a jejich projekty? Neváhejte se obrátit na naše kolegy z fundraisingu.

Vzor darovací smlouvy Vám zašleme na vyžádání.

SMĚNNÁ NEBOLI BARTEROVÁ SMLOUVA

Darujte nám Vaši službu nebo produkt (věcný dar) a získejte možnost propagace v rámci celostátní veřejné sbírky AKCE CIHLA.

FIREMNÍ FONDY

Určete si částku, kterou si Vaše firma ročně vyčlení na pomoc pro Portus Praha, AKCI CIHLA nebo naše další projekty. Určete si, na co konkrétně chcete přispívat.

PŘÍSPĚVEK Z PRODANÉHO VÝROBKU NEBO PRODUKTU

Věnujete určitou částku z každého prodaného výrobku či služby. Ať už v kamenném obchodě, v obchodě internetovém či na prodejní akci.

ZAMĚSTNANECKÉ SBÍRKY A FIREMNÍ OSLAVY

Dejte možnost svým zaměstnancům rozhodnout se, na jaký projekt chtějí přispět.

Dejte oslavenci prostor nepřijímat na narozeninové oslavě klasické dárky ale pouze finanční příspěvky určené na konkrétní projekt.

POMOC JAKO FIREMNÍ CSR

Umožněte zaměstnancům přispívat trvalým příkazem ve Vaší mzdové účtárně. Motivováni mohou být tím, že vedení firmy jejich příspěvek navýší nebo tím, že samo přispívá.

 

 

S případnými dotazy ohledně možné podpory se prosím obracejte na naše fundraisery.

Janu Sovákovou, Hlavní fundraiser

sovakova(zavináč)portus.cz

tel: +420 608 88 194

Portus Praha, z. ú.

Uruguayská 178/5, 120 00 Praha 2

 

Čísla účtů organizace Portus Praha:

Běžný účet

767 878 767 / 2010

Sbírkový účet

2300 948 468 / 2010

 

AKCE CIHLA – STAVEBNÍ SPOŘENÍ S PRÉMIÍ 500 KČ

Zakoupením e-cihly podpoříte netradiční způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek letošní sbírky bude využitý především na opravu střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Při zakoupení e-cihly v minimální hodnotě 150 Kč vám zašleme e-mailem dárkovou poukázku na slevu 500 Kč, kterou můžete uplatnit při uzavření stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny (platnost od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017 v kterékoliv pobočce SSČS). Více podrobností k uzavření stavebního spoření najdete na webových stránkách Stavební spořitelny České spořitelny.

Máte-li zájem získat více poukázek na slevu na stavební spoření, můžete zakoupit cihlu v odpovídající hodnotě (např. 1500 Kč = 10 poukázek na na slevu na stavební spoření) a poté napsat na e-mail musilkova(zavinac)portus.cz, kolik poukázek si přejete.

E-CIHLA