Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Známé osobnosti hovoří

AKCE CIHLA 2015

 

Kapela MIG 21 o AKCI CIHLA, 2008

Kapela MIG 21 darovala obraz do aukce. Výtěžek aukce byl využit na rekonstrukci chráněné dílny v obci Slapy, kde našli své uplatnění lidé s mentálním postižením.

Herec Pavel Liška o AKCI CIHLA, 2008

Herec Pavel Liška daroval obraz do aukce. Výtěžek aukce byl využit na rekonstrukci chráněné dílny v obci Slapy, kde našli své uplatnění lidé s mentálním postižením.

Herečka Klára Issová o AKCI CIHLA, 2008

Herečka Klára Issová darovala obraz do aukce. Výtěžek aukce byl využit na rekonstrukci chráněné dílny v obci Slapy, kde našli své uplatnění lidé s mentálním postižením.

Herečka Simona Stašová o AKCI CIHLA, 2008

Dlouholetá patronka AKCE CIHLA, herečka Simona Stašová darovala obraz do aukce. Výtěžek aukce byl využit na rekonstrukci chráněné dílny v obci Slapy, kde našli své uplatnění lidé s mentálním postižením.

Jaroslav Svěcený o AKCI CIHLA, 2008

Lucie Benešová o AKCI CIHLA, 2008

E-CIHLA

Zakoupením e-cihly podpoříte netradičním způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek sbírky bude využitý především na opravy a úpravy Chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Generální partner AKCE CIHLA SSČS věnuje slevu na stavební spoření 500 Kč ke každé zakoupené benefiční cihle v minimální hodnotě 150 Kč. Více ZDE.