Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

Stavte s cihlou

Z pomalovaných benefičních cihel se dají stavět různé užitečné objekty. Připravili jsme návrhy grilů, laviček, stolů i stojanů na kola. Chcete vylepšit veřejný prostor ve vašem městě nebo jste neziskovka a máte zájem o zajímavé prvky na vaší zahradě? Rádi vám za odvoz poskytneme cihly i návrhy, na vás bude již jen práce a umístění štítku s informací o AKCI CIHLA k cihlovým stavbám.

Cihly darujeme na základě "darovací smlouvy", vše je řádně zapsáno a zaevidováno.

Pokud byste o benefiční cihly měli zájem, kontaktujte prosím Kubu Varvařovského na tel. čísle +420 728 866 907 nebo na emailové adrese varvarovsky(zavinac)portus.cz

AKCE CIHLA – STAVEBNÍ SPOŘENÍ S PRÉMIÍ 500 KČ

Zakoupením e-cihly podpoříte netradiční způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek letošní sbírky bude využitý především na opravu střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Při zakoupení e-cihly v minimální hodnotě 150 Kč vám zašleme e-mailem dárkovou poukázku na slevu 500 Kč, kterou můžete uplatnit při uzavření stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny (platnost od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017 v kterékoliv pobočce SSČS). Více podrobností k uzavření stavebního spoření najdete na webových stránkách Stavební spořitelny České spořitelny.

Máte-li zájem získat více poukázek na slevu na stavební spoření, můžete zakoupit cihlu v odpovídající hodnotě (např. 1500 Kč = 10 poukázek na na slevu na stavební spoření) a poté napsat na e-mail musilkova(zavinac)portus.cz, kolik poukázek si přejete.

E-CIHLA