Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

CIHLU si můžete koupit už 3. května 2017!

Letošní sbírka odstartuje ve středu 3. května odpoledne, kdy v pražské ulici Na Příkopě vyroste tradiční stánek AKCE CIHLA obklopený cihlovou věží! Dále se sbírka rozšíří na další místa v Praze a do dalších měst v ČR, přičemž nejdéle bude fungovat opět v Praze, a to až do 25. září 2017.

Termíny AKCE CIHLA v roce 2017

Slavnostní zahájení letošního osmnáctého ročníku AKCE CIHLA proběhne ve středu 3. května od 19.30 v klubu Rock Café na Národní třídě v Praze, kde zahrají kapely Lety Mimo, Deratizéři a Covers for Lovers . Jako předkapela vystoupí na akci pop-punková parta Relaps. 

Vstupenky v předprodeji za 150,- Kč + poplatky na www.rockcafe.cz, na místě pak za 190,- Kč. Připojte se k události na Facebooku.

E-CIHLA

Zakoupením e-cihly podpoříte netradičním způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek sbírky bude využitý především na opravy a úpravy Chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Generální partner AKCE CIHLA SSČS věnuje slevu na stavební spoření 500 Kč ke každé zakoupené benefiční cihle v minimální hodnotě 150 Kč. Více ZDE.