Pomáháme lidem s mentálním postižením žít plnohodnotný život
KLIKNI A DARUJ
  • Podporují nás

    Zárukou solidnosti benefiční sbírky je i dlouholetá podpora známých osobností.

CIHLU si můžete koupit už 3. května 2017!

Letošní sbírka odstartuje ve středu 3. května odpoledne, kdy v pražské ulici Na Příkopě vyroste tradiční stánek AKCE CIHLA obklopený cihlovou věží! Dále se sbírka rozšíří na další místa v Praze a do dalších měst v ČR, přičemž nejdéle bude fungovat opět v Praze, a to až do 25. září 2017.

Termíny AKCE CIHLA v roce 2017

Slavnostní zahájení letošního osmnáctého ročníku AKCE CIHLA proběhne ve středu 3. května od 19.30 v klubu Rock Café na Národní třídě v Praze, kde zahrají kapely Lety Mimo, Deratizéři a Covers for Lovers . Jako předkapela vystoupí na akci pop-punková parta Relaps. 

Vstupenky v předprodeji za 150,- Kč + poplatky na www.rockcafe.cz, na místě pak za 190,- Kč. Připojte se k události na Facebooku.

AKCE CIHLA – STAVEBNÍ SPOŘENÍ S PRÉMIÍ 500 KČ

Zakoupením e-cihly podpoříte netradiční způsobem integraci lidí s mentálním postižením do běžné společnosti - výtěžek letošní sbírky bude využitý především na opravu střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Při zakoupení e-cihly v minimální hodnotě 150 Kč vám zašleme e-mailem dárkovou poukázku na slevu 500 Kč, kterou můžete uplatnit při uzavření stavebního spoření u Stavební spořitelny České spořitelny (platnost od 1. 5. 2017 do 31. 12. 2017 v kterékoliv pobočce SSČS). Více podrobností k uzavření stavebního spoření najdete na webových stránkách Stavební spořitelny České spořitelny.

Máte-li zájem získat více poukázek na slevu na stavební spoření, můžete zakoupit cihlu v odpovídající hodnotě (např. 1500 Kč = 10 poukázek na na slevu na stavební spoření) a poté napsat na e-mail musilkova(zavinac)portus.cz, kolik poukázek si přejete.

E-CIHLA